Divendres 22 de Novembre de 2019
capcalera6.jpg
capcalera7.jpg
Esteu aquí: Inici / Notícies / Es proclamen les candidatures a les eleccions comunals 2019 de la parròquia d’Encamp

Es proclamen les candidatures a les eleccions comunals 2019 de la parròquia d’Encamp

Quatre llistes concorreran a les eleccions comunals del 15 de desembre, on estan citats 4.000 electors.

La sessió extraordinària del Consell de Comú celebrada aquest dilluns 28 d'octubre ha servit per proclamar les candidatures a les eleccions comunals de la parròquia d’Encamp del dia 15 de desembre del 2019, que us exposem a continuació per odre de presentació:

CANDIDATURA TERCERAVIA + INDEPENDENTS

Candidats

1- Santiago Gonzalez Campos

2- Olga Martínez Novau

3- Alejandro Calvo Sanchez

4- Laurent Thiebaud Verger

5- Ainhoa Fernández Ruiz

6- Alexandra Arenas Ton

7- Ramón Cañabate Jimenez

8- Ingrid Ruiz Jordán

9- Lander  Vivancos Elorza

10- Maria Belén Rojas Gomez

11- Enric Comella Alis

12- Daniel Fernandez Duba

Suplents

1- Meritxell Martinez Novau

2- Josep Oriol Abella Solano

 

CANDIDATURA PARTIT SOCIALDEMÒCRATA + INDEPENDENTS (PS+I)

Candidats

1- David Ríos Rius

2- Enric Riba Valls

3- Jennifer Mitjana González

4- Eduardo Ricardo Garcia Garcia

5- Mª Teresa Recasens Cabiscol

6- José Luís Agudo Garcia

7- Oliver Valero Rubio

8- Demelsa Azzopardi Mallia

9- Sonia Ferrera Cordero

10- David Pierre Arajol Lelievre

11- Maria Lluïsa Alaminos Laguna

12- Mª Carmen Garcia Oliva

Suplents

1- Mª Josep Lonca Aventin

2- Jordi Torné Da Costa

 

CANDIDATURA AGRUPAMENT ENCAMPADÀ (AE)

Candidats

1- Esther Vidal Mils

2- Joan Masjoan Segarra

3- Daniel Torres Baró

4- Susagna Venable Alcaide

5- Josep Antoni Ayala Mesas

6- Aaron Comella Servet

7- Josep Ribó Férriz

8- Juan Martínez Segarra

9- Mª Neus Meca Galena

10- Elisabet Pirot Pedros

11- Mª Dolors Gutiérrez García

12- Oriol Aguiar Bueno

Suplents

1- Lluis Comellas Ayerbe

2- Èric Iglesias Lima

 

CANDIDATURA EN COMÚ PER ENCAMP (UP i DEMÒCRATES + LA + INDEPENDENTS)

Candidats

1- Laura Mas Barrionuevo

2- Joan Miquel Rascagnères Llagostera

3- Josefina Rodríguez Blanco

4- Èric Alguacil Molnè

5- Josep Maria Marot Crespo

6- Xavier Benedicte Fernàndez Carrió

7- Andreu Riba Valls

8- David Cruz Garcia

9- Joan Marc Pifarré Ros

10- Natalia Caelles Jove

11- Jèssica Montellà Molas

12- Omar El Bachiri El Boudouhi

Suplents

1- M. Auxiliadora Armengol Fàbrega

2- Antoni Fenés Cerqueda

Comparteix

Conforme amb:
HTML 5 | CSS 3.0 | W3C WAI-AA

Projecte desenvolupat per SEMIC
Comú d'Encamp | Principat d'Andorra
Plaça dels Arinsols, 1
AD200 Encamp (Principat d'Andorra)
Tel. +376 873 200